Jdi na obsah Jdi na menu

Pravidla

Sdílet

 pozor.jpg

Pravidla

 

Chat

1. Link: jakékoli vkládání odkazů na své nebo cizí stránky = automatickej kick.

 

 

2. Caps: nadměrné psaní velkým písmem,(celé věty a pod.) ať už přes caps nebo shift nebo tzv. EmO PísMeM!! Povolené však psaní Měst, a jméno velkým písmem !!

 

3. Vulgarita: být vulgární, jakkoli urážet nebo nadávat ostaním užívetelům, vůlgární nick, rasismsus, rasistické smaily.

 

4.  Číslo: posílání ICQ, tel. čísla, kontaktu na skype (můžete si poslat šeptem).

 

5.  Barva: mít nečitelnou barvu: barva která je příliš křiklavá nebo moc splývá s pozadím místnosti!

 

6.  Reklama: nabídky práce, výdělku, výrobku ...focení, natáčení.

 

7.  Žebrání: požadování nebo nabízení fin. prostředků, kreditu.. sex za peníze atd.

 

8. Tapeta: stále opakující text často po sobě, za tapetu jsou považováni i smailíci.

 

9. Nesmysly: posílat na sklo nesmyslné znaky, např: gapgbjyib.

 

10. Znaky: Je zakázáno posílat větší množství znaků v jedné větě např: ahoooooooooooooooooooooooooooj ( do 8 znaků maj správci povinost napomenout, nad 8 je to dle uvážení správce, po prohřešku mohou být i bez varování uživatelé vykopnuti ).

 

11. Sex: pokud si chcete psát o sexu, tak pouze šeptem. Je též zákaz posílat na sklo erotické smaily.

 

12. Škemrání: je zakázáno škemrat o dočasného správce.

 

13. Nevhodný nick: Tím je myšleno číslo v nicku ( nesmí obsahovat 9 čísel, slova cokoliv společného se sexem, webkameru, nebo vulgární a urážející nicky.

 

14. Webkamera: Webkamery jsou zakázany! z průzkumu víme, že se povětšinou jedná o nabádání sexu přes webku. Snažíme se zabránit jakémukoli pohoršování nezletilých uživatelů a šírení pornografie.

 

15. Smailíky: je povoleno max. 7 smailů, prosíme hlídej te si počet smailů, které odesíláte.

 

16. Obcházení kicku: pokud bude uživatel vykopnut z místnosti a vstoupí do místnosti s jiným nickem v době trvání trestu, má správce možnost tohoto uživatele vyhodit za obcházení kicku. Toto platí i pro nicky uvedené na blacklistu.

 

17. Za menší prohřešky: (i když jsou uvedeny v pravidlech) postačí varování uživatele. Pokud uživatel toto napomenutí nerespektuje, následuje vykázání z místnosti.

 

18. Vyvolávání konfliktů: Uživatel dostane kick v případě, že se přišel do místnosti hádat, provokovat ostatní a tím narušovat klid v místnosti.

 

 

Správci místnosti si vyhrazují právo podle situace pravidla upravit!Pokud nejste správce nemáte tím pádem oprávnění napomínat! Pokud po upozornění budete i nadále porušovat toto nařízení budete vykázáni z místnosti.Nepoučujte SPRÁVCE o pravidlech místnosti, společně vytvořili tyhle pravidla pro Vás tak je znají.

 

 

Jak se stát správcem ?

 

Správce volí, již stávající správci. Při hlasování o dalším správci musí souhlasit větší nadpolovina stávajících správců.

Správce je povinnen dbát pořádku na chatu a dohlížet na dodržování pravidel viz. Pravidla chatu.

 

 

Jak se stát stálým členem ?

 

Stálým členem se může stát pravidelný návštěvník chatu. Požádat o stálého návštěvníka může návštěvník na emailu: cs-chat@email.cz nebo přímo na chatu u správce.

 

 VIP ?

 

Označení vip.jpg uděluje správce. O udělení rozhoduje sám správce a je dle jeho uvážení komu jej přidělí,proto o něj nežádejte.

 

 

Hodnocení dle doby strávené na chatu

 

Hodnocení se začíná započítávat pouze stálému návštěvníkovi a počet přibývajích hvězd je závislé od délky doby strávené na chatu. Po zaplnění plným počtem hvězd může  správce  udělit označení vip.jpg.

 

Neaktivní návštěvníci

 

Neaktivním návštěvníkem se stává již stálí návštěvník, který není aktivní po dobu nejméně 14ti dnů. V případě neaktivity delší než 1 měsíc u již stálého návštěvníka, bude tento návštěvník smazán.